EglenFavoricaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EglenFavoricaz

Film Oyun Program Dizi Msn avatar Nick Resim Komik forum oyunları haberler divx eglenfavoricaz

AnasayfaEglenFaVoRiCazLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Basinas gelecektir

YazarMesaj
BRL
WebMasTeR
WebMasTeR
BRL

Doğum tarihi : 07/02/94
Ruh HaLim : Basinas gelecektir Mutlu10
Tuttuğu takım : Basinas gelecektir 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Rep Gücü : Basinas gelecektir R12bl5
Dikkat : Burda ben varım..

Güç Sistemi
AktifLik:
Basinas gelecektir Img_left10/10Basinas gelecektir Empty_bar_bleue  (10/10)
Başarı Puanı:
GüçLüLük:

Basinas gelecektir Empty
MesajKonu: Basinas gelecektir   Basinas gelecektir Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 7:08 am

Basinas gelecektir"
Tunca Hazinedaroğlu, Basinas transferi ile ilgili yaptığı açıklamada, önemli şeyler söyledi

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Tunca Hazinedaroğlu, İspanya'nın Mallorca takımında forma giyen Yunanistan Milli Takımı kaptanı Andreas Basinas'ın transferinde önemli aşama kaydedildiğini söyledi. Lig TV'de telefonla canlı yayına katılan Hazinedaroğlu, Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat ve Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in Basinas için transfer görüşmelerini sürdürdüğünü belirtirken, ''Bir problem çıkacağını zannetmiyorum. Basinas İstanbul'a gelecektir'' ifadelerini kullandı. Hazinedaroğlu ayrıca, Basinas'ın Türkiye'de forma giyecek ilk Yunan oyuncu olması ve Yunanistan Milli Takımı'nın da kaptanlığını yapması açısından ayrı bir önem taşıdığına da dikkati çekti
https://eglenfavoricaz.forum.st

Basinas gelecektir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sezgin, Basinas için gitti