EglenFavoricaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EglenFavoricaz

Film Oyun Program Dizi Msn avatar Nick Resim Komik forum oyunları haberler divx eglenfavoricaz

AnasayfaEglenFaVoRiCazLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ESSEK ADAM

YazarMesaj
BRL
WebMasTeR
WebMasTeR
BRL

Doğum tarihi : 07/02/94
Ruh HaLim : ESSEK ADAM Mutlu10
Tuttuğu takım : ESSEK ADAM 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Rep Gücü : ESSEK ADAM R12bl5
Dikkat : Burda ben varım..

Güç Sistemi
AktifLik:
ESSEK ADAM Img_left10/10ESSEK ADAM Empty_bar_bleue  (10/10)
Başarı Puanı:
GüçLüLük:

ESSEK ADAM Empty
MesajKonu: ESSEK ADAM   ESSEK ADAM Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 9:36 pm

ESSEK ADAM
Hoca Merhum birgün pazardan bir esek almis eve geliyordu. Hoca'nin dalgin dalgin esegi çekip gitmekte oldugunu gören iki kafadardan biri sezdirmeden Hoca'nin arkasindaki esegin basindan yulari çikarip kendi kafasina geçirdi. Öbürü ise esegi alip gitti. Hoca Merhum hadiseden habersiz yoluna devam ediyor, ve arkasindan esegin geldigini saniyordu.

Hanimi Hoca'nin adamin birini çekip geldigini görüp:

Hoca bu hal nedir? Esek bulamadin mi da bu adami getirdin? Diye sorunca Hoca bir de bakti ki hakikaten arkasinda esek yerine adam var. Bir anda sasalayan ve gözleri faltasi gibi açilan Hoca hayretle adamin yüzüne bakarak:

Sen nesin, yahu esek degil misin? Diye sorar. Adam, hazin hazin gözlerini yumup söyle bir kendini toparladiktan sonra der ki:

Efendim hiç sorma! Ben aslinda esek degil bir insanim. Fakat benim bir anam var. Ona bir kötülük etmistim de, bana «Essek olasin» demisti. Iste o anda essek oldum, sen de pazardan beni aldin. Sizin yüzünüz suyu hürmetine simdi eski halime döndügüm için size minnet ve sükran borçluyum. Hoca Merhum, adamin kulagina egilerek «bir daha öyle fena isler isleme! Annene itaat et» gibi türlü nasihatlerde bulunur ve adami saliverir.

Hoca merhum, bir süre sonra pazara yeni esek almaya gider. Bir de bakar ki, bir kaç saat önce adama dönen esegi orada. Hemen onun yanina gider ve kulagina:

Seni uslanmaz adam, yine ne yaptin da
http://www.netpaylasim.netwww.netpay...tpaylasim.netn bedduasini aldin?, der. * *
https://eglenfavoricaz.forum.st

ESSEK ADAM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adam Asmaca
» Darkman / Karanlık Adam
» sizce bu adam zekimi?
» İŞte bİzİm issiz adam